AKTUALNOŚCI

IMG 8995

Zgłoś swój udział w konferencji rejestrując się na stronie www.fi-it.pl

KONFERENCJA „Inteligentna Specjalizacja – Medycyna – jako potencjał eksportowy regionu, kluczowe technologie jutra”, będzie przeprowadzona w formie paneli eksperckich. Zaproszeni eksperci podejmą dyskusję na temat: robotyki medycznej i sztucznej inteligencji w medycynie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w powyższych obszarach.

Ważnym elementem wydarzenia będą TARGI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ DLA MEDYCYNY, prezentujące rozwiązania i ofertę w zakresie współpracy szczególnie w aspekcie potencjału eksportowego w obszarze technologii medycznych prezentowane przez firmy i ośrodki o najwyższym potencjale w regionie.

Okazją do poznania nowych parterów biznesowych, czy naukowych są spotkania brokerskie, w których uczestniczyć będą: przedsiębiorcy, inwestorzy, przedstawiciele klastrów, przedsiębiorstw, izb gospodarczych, sektora nauki, jednostek samorządu terytorialnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany zaaranżowaniem takich spotkań zarejestruj się, opisz profil swojej firmy oraz potencjalny obszar zainteresowań. Zarejestruj się już dziś i wybierz partnera do rozmów!

Kontakt

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej Sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 16
44-100 Gliwice

Partnerzy

  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji