Za nami IV MedicaSilesia Meetings 2019, czyli kolejna edycja międzynarodowych spotkań branży medycznej. Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się, dlaczego Afryka jest dobrym miejscem na biznes dla producentów wyrobów medycznych, o czym opowiadał Marcin Jabłoński, wiceprezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów w Mysłowicach, jak zbudować strategię i wyjść na rynek międzynarodowy wyjaśniał Piotr Kaczmarek-Kurczak z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, o robotach w służbie zdrowia mówił Zbigniew Nawrat z Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza a o znaczeniu biobanków i laboratoriach biozgodności opowiadał Piotr Wilczek z FRK. 

Jednym z zadań MedicaSilesia Meetings jest promocja innowacyjnych i regionalnych firm i instytucji, działających w branży medycznej oraz kreowanie długofalowej, obustronnie korzystnej współpracy między podmiotami. Dlatego też ważną częścią wydarzenia był networking, czyli spotkania mające na celu nawiązanie współpracy w zakresie oferty technologicznej, badawczej i wspólnych projektów.

Ekspertom, Klastrowiczom, oraz wszystkim zgromadzonym bardzo dziękujemy za obecność podczas wydarzenia. Zapraszamy na fotorelację.

IMG 0798

 

„Inteligentna Specjalizacja – Medycyna – jako potencjał eksportowy regionu, kluczowe technologie jutra” – Izabela Czeremcha – menadżer Krajowego Klastra Kluczowego MedSilesia – Śląska Sieć Wyrobów Medycznych – GAPR sp. z o.o.

IMG 0722

 

Afryka - dobre miejsce na biznes! – perspektywy i możliwości dla producentów wyrobów medycznych. Marcin Jabłoński -Wiceprezes Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów w Mysłowicach.

IMG 0771

 

Budowanie strategii umiędzynarodowienia i wyjście na rynki zagraniczne w branży medycznej”. Doktor Piotr Kaczmarek-Kurczak - Business Designers Sp. z o. o.

IMG 0782

 

Roboty w służbie zdrowia - szanse, obawy, konieczność. Profesor Zbigniew Nawrat - Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi

IMG 0812

 

Znaczenie biobanków i laboratoriów biozgodności w badaniach podstawowych oraz przedklinicznych Profesor Piotr Wilczek Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi

IMG 0824

 

Kolejne spotkanie MedicaSilesia Meeting planowane jest na przyszły rok. Już zapraszamy!

logo slaskie czarne rgb

Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Kontakt

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej Sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 16
44-100 Gliwice

Partnerzy

  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
  • MedicaSilesia
  • SO RIS
  • MedSilesia
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji